Miód manuka vs zwykły miód 0
Miód manuka vs zwykły miód

Wyróżnia się rozmaite rodzaje preparatów wytwarzanych przez pszczoły z nektarów roślin, a każdy z nich posiada odmienną konsystencję, smak i właściwości. Warto zatem mieć świadomość faktu, czym różni się miód zwykły od manuka, aby w ten sposób wybrać produkt o najlepszych właściwościach odpowiadających konkretnym preferencjom i potrzebom.

czytaj całość »
Jak często można jeść miód manuka? 0
Jak często można jeść miód manuka?

Naturalny specyfik pochodzący z Nowej Zelandii jest powszechnie stosowany w kosmetyce, ale można go bezpiecznie spożywać również doustnie. Jego charakterystyczny smak z wyczuwalnymi nutami kwiatów, ziół, orzechów oraz lekkiej goryczki sprawia, że jedzenie miodu manuka nie sprawi problemu.

czytaj całość »
Miód manuka w kosmetyce 0
Miód manuka w kosmetyce

Właściwości tego wyjątkowego specyfiku pochodzącego z Nowej Zelandii sprawiają, że stanowi on warty uwagi dodatek do preparatów pielęgnacyjnych i nie tylko. Miód manuka jest bowiem wykorzystywany w kosmetyce w różnego rodzaju środkach.

czytaj całość »
Na co pomaga miód manuka? 0
Na co pomaga miód manuka?

Intensywna ciemnozłota barwa, gęsta, ale lejąca się konsystencja, kwiatowy posmak z nutą goryczki i możliwość różnorodnych zastosowań to główne cechy, jakimi charakteryzuje się miód manuka.

czytaj całość »
Miód MANUKA - płynne złoto 0
Pierwszy post

Od dłuższego czasu na sklepowych półkach dostrzec możemy także miód manuka, który podbił serca wielu smakoszy. Początkowo można by twierdzić, że jego nazwa zdecydowanie odbiega od pozostałych, jednakże jest zupełnie inaczej. 
Miód manuka - co to jest? 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl